Yazdırma Dostu    

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Eğitim Günleri

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından,VOC-Test Merkezleri-III Hibe Programı için düzenlenen "Bilgilendirme ve Eğitim Günleri" duyuruldu.

AB Katılım Öncesi Aracı (IPA) II kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın program otoritesi olduğu “İstihdam, Eğitim ve Sosyal Politikalar Sektörel Operasyonel Programı” kapsamında, Mesleki Yeterlilik Kurumunun operasyon faydalanıcısı olduğu “Türkiye Yeterlilikler Sisteminin ve Çerçevenin Uygulanması” operasyonunun altında öngörülen “VOC-Test Merkezleri III” hibe programı Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu (ABTD) tarafından onaylanmıştır.

Sözkonusu program hakkında 25 - 26 Nisan 2019 tarihlerinde Antalya The Marmara Hotelde iki gün sürecek bir eğitim ve bilgilendirme düzenlenecektir.

Programa katılım sağlamak isteyen ilgililerin bilgilendirme günü için http://kayit.ikg.gov.tr/info/voctes3 adresine, bilgilendirme günü ve eğitimlere ayrı ayrı başvuruda bulunmak suretiyle kayıt yapmaları gerekmektedir. Programlara katılım için gereken ulaşım ve konaklama masrafları katılımcılar veya kurumları tarafından karşılanacaktır.

Diğer illerimizde yapılacak “VOC-Test Merkezleri-III” Hibe Programı Bilgilendirme ve Eğitim günleri tarih ve yerleri ile gündeme aşağıdaki ekten erişebilirsiniz.

İlgili Dökümanlar

 Hibe Programı
Haber Listesine Dön Okuma: 6010