Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Güncel

K2 Stratejik Ortaklık Projesi Yürütme Ekiplerine Mali Kurallar ile İlgili Bilgilendirme Toplantısı

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu (CEUPA) desteğiyle hazırlanan ve 2016 Erasmus+ döneminde hibe almaya hak kazanan 2 farklı K2 Stratejik Ortaklık Projesi yürütme ekibine yönelik olarak programın finansal kuralları ve harcama ilkeleri hakkında bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.

5 Nisan 2017 Çarşamba günü Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu (CEUPA) toplantı salonunda gerçekleştirilen bilgilendirmeye Antalya Valiliği ortaklığında ve Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı koordinatörlüğünde yürütülen "Gönüllü İtfaiyeciliğin Geliştirilmesi İçin İtfaiyecilerin Mesleki Eğitimi (VOLFIRE)" isimli proje ile yine Antalya Valiliği ortaklığında ve Akdeniz Kan Hastalıkları Vakfı (AKHAV) koordinatörlüğünde yürütülen "Talasemik Gençlere Daha Kaliteli Bir Yaşam Sunmak İçin Endokrin Komplikasyonlarının Tanısı ve Tedavisi (EQUALITY)" isimli projelerin yerel ortağı kurumları tarafından görevlendirilen yürütme ekipleri katıldı. Sözkonusu proje ortağı kurumlar arasında Antalya Valiliği (Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu CEUPA) yanısıra, Antalya Büyükşehir Belediyesi (İtfaiye Dairesi Başkanlığı), Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Akdeniz Kan Hastalıkları Vakfı (AKHAV) ve Akdeniz Kan Hastalıkları Derneği yeralıyor. 

CEUPA Koordinatörü Baki Karaçay yönetiminde Mali Müşavir Kemal Gürsoy tarafından yapılan bilgilendirme toplantısı, soru cevap bölümüyle birlikte yaklaşık iki saat sürdü. Mesleki Eğitim, Okul Eğitimi, Yetişkin Eğitimi, Yükseköğretim ve Gençlik Alanlarında Ana Eylem 2: Stratejik Ortaklıklar Yürüten kurumlar için Uygulama Rehberi üzerinden finansal kuralların ele alındağı bilgilendirmede “Proje Yönetimi ve Uygulaması, Ulusötesi Proje Toplantıları, Fikrî Çıktılar, Çoğaltıcı Etkinlikler, Ulusötesi Öğrenme, Öğretme ve Eğitim Faaliyetlerinde Seyahat, Bireysel Destek, Özel İhtiyaç Desteği, İstisnai Maliyetler” gibi konu başlıkları ve bu kalemlerin harcama usulleri üzerinde duruldu. 
Haber Listesine Dön Okuma: 1898

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016