Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Güncel

VOLFIRE Proje 2.Yerel Ortaklar Toplantısı Gerçekleştirildi

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu (CEUPA) ortaklığında 2016 Erasmus+ döneminde Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı koordinatörlüğünde başlatılan "Gönüllü İtfaiyeciliğin Geliştirilmesi İçin İtfaiyecilerin Mesleki Eğitimi (VOLFIRE)" isimli K2 Stratejik Ortaklık Projesinin 2. Yerel Ortaklar Toplantısı 4 Ocak 2017 tarihinde İtfaiye Daire Başkanlığı’nda yapıldı. Toplantıya İtfaiye Daire Başkanı Ahmet Kısa ve Kimya Mühendisi Duygu Cıngır Baykan, CEUPA Koordinatörü Baki Karaçay, Proje Uzmanları Meryem Zincirli, Ahmet Aslan ve Hazal Güldalı katıldı.

Toplantıda, 31 Ocak 2017 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilecek 1. Ulusötesi Proje Toplantısı – Transnational Project Meeting (TPM) ile 1 Şubat 2017 tarihinde proje ortakları yanı sıra ilgili paydaşların katılımlarıyla düzenlenmesi kararlaştırılan Proje Açılış Konferansının hazırlıkları görüşüldü. Avrupalı ve yerel proje ortaklarının katılımlarıyla yapılması planlanan Açılış Konferansının Antalya Atatürk Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı. Açılış Konferansı organizasyonunu gerçekleştirecek olan Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu (CEUPA) bu tarihten önce proje süresince kullanılacak olan Proje Logosu ve Görsel Kimliğinin hazırlanması işlerini yerine getirecek. CEUPA ayrıca bu tarihe kadar ortaklara dağıtılmak ve projenin etkin yürütülmesinde rehber olarak kullanılmak üzere hazırlayacağı ve proje yol haritasını da içerir Etkin İşbirliği İçin Pratik Rehber (PGEC) adıyla bir kitapçığı hazırlayarak tüm ortaklarla paylaşacak.

Toplantıda ayrıca, sözkonusu çokuluslu projenin program kurallarına göre sağlıklı ve başarılı bir şekilde yürütülmesi ile ilgili detaylar ele alındı. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı koordinatörlüğünde 2 yıl sürede yürütülecek projede, Antalya Valiliği yanısıra Slovenya’dan GRS Kranj Kurumu, İrlanda’dan Mayo Kent Konseyi, Çek Cumhuriyeti’nden Cafo Çek İtfaiyecileri Derneği proje ortağı olarak görev almaktadır. 

Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.
Haber Listesine Dön Okuma: 1251

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016