Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Güncel

BestCARE Ulusötesi Proje Yönetim Toplantısı (TPM) İtalya’da Gerçekleştirildi

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi'nin hibe sahipliğinde iki yıl süreyle yürütülmekte olan ve Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu CEUPA'nın proje ortağı olarak yer aldığı "Tamamlayıcı Terapilerle Avrupa Birliği Standartlarında Hemşirelik Bakımının Geliştirilmesi (BestCARE)" isimli Erasmus+ Stratejik Ortaklık Projesi’nin üçüncü Ulusötesi Proje Yönetim Toplantısı (TPM) 27-29 Ocak 2016 tarihlerinde İtalya’nın Torino şehrinde yapıldı. 

Projenin İtalya ortağı Centro Studi Delle Professioni Sanitarie (CESPI) adlı kuruluşun ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya hibe sahibi ve koordinatör kuruluş Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi, yerel ortaklar Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu (CEUPA), Antalya Kamu Hastaneleri Birliği, Antalya Sağlık ve Doğal Terapiler Derneği ile Almanya ortağı EURO-CERT Academy ve İngiltere ortağı Athena School of Natural Thrapies yetkili ve temsilcileri katıldı.

İki gün süren proje yönetim toplantısında, Berlin’de düzenlenen toplantıdan sonra her bir ortak tarafından gerçekleştirilen proje faaliyetleri ile ilgili sunumlar yapıldı. Ayrıca ortak kurumların harcamaları ve programın idari ve mali kuralları ile ilgili ayrıntılı bilgilendirmelerin yapıldığı toplantıda Eylül’de gerçekleştirilecek kapanış konferansı ile ilgili taslak program üzerinden ayrıntılı görüş alış verişinde bulunuldu. BestCARE projesi kapsamında Antalya'da 1-3 Eylül tarihleri arasında yapılacak uluslararası tamamlayıcı terapiler kongresinin program içeriği ve katılımcıların netleştirildiği TPM toplantısı, proje kapsamında Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan e-öğrenme modülü hakkında alınan kararlardan sonra görev dağılımı ve teşekkür konuşmalarıyla sona erdi. 

Antalya Valiliği’nin projenin açılış ve kapanış konferansı organizasyonu, proje kimliği ve logosunun oluşturulması, çoğaltıcı materyallerinin basımı gibi yaygınlaştırma ve kıymetlendirme faaliyetlerini yürüttüğü projede, son ulusötesi proje yönetim toplantısı Eylül ayında Antalya'da gerçekleştirilecek.
Haber Listesine Dön Okuma: 2317

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016