Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Güncel

Akdeniz'de Avrupa Rüzgârı Esiyor

Kuruluşunun 10. yılı vesilesiyle bir dizi faaliyete imza atan Akdeniz üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKVAM)” çalışmalarına “Akdeniz’de Avrupa” isimli radyo programı ile bir yenisini daha ekliyor.

 

Akdeniz üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde 91.3 frekansında yayın yapan üniversite FM’de yayınlanacak program her Perşembe saat 17.00’da dinleyicileri ile buluşacak. Yapımcılığını ve sunuculuğunu İletişim Fakültesi öğrencilerinden Mühibe Demirbaş’ın yaptığı “Akdeniz’de Avrupa” isimli programın bilimsel danışmanlığını AKVAM Müdürü Doç. Dr. Erol ESEN üstleniyor.

 

Program 28 Şubat 2013 tarihinde yayın hayatına başlayacak. İlk bölümünde ele alınacak konu ise “Şangay mı AB mi?” konusu ele alınacak. Konu ile ilgili bilgilendirmeyi Doç. Dr. Erol ESEN yapacak. Programın birinci bölümünde ayrıca ülke gündeminde öne çıkan Avrupa Bütünleşmesi ve Türkiye-AB ilişkileri ile ilgili haber özetlerine yer verilecek. Ayrıca, program yapımcısı ve AKVAM Müdürü Doç. Dr. Erol ESEN,  her bölümde belirlenen “haftanın konusu” hakkında görüşlerini Antalyalı dinleyicileri ile paylaşacak.

 

“Akdeniz’de Avrupa” program ekibi yayınına her hafta devam ederek, Akdeniz Bölgesi’nde, özellikle Antalya’da Avrupa Birliği ile ilgili çalışmalar yapan kurum ve kuruluşlara kendilerini ve çalışmalarını tanıtma fırsatı verecek. Bu kapsamda program yapımcıları, hazırlanan radyo programı aracılığıyla ilimizdeki kurumları ve Avrupa Birliği’yle ilgili faaliyetlerini paylaşmayı planlayan tüm kurum temsilcilerini “Akdeniz’de Avrupa” ya davet ediyor.

 

Her hafta farklı kurumların katılacağı programda 21 Mart 2013 Perşembe günü ise Valiliğimiz Avrupa Birliği Projeleri Koordinasyon Merkezi’nin Avrupa Birliği ve yürüttüğü AB Hibe projeleri hakkında bilgilendirmeye yer verilecek.

 

Program takvimi için tıklayınız.
Haber Listesine Dön Okuma: 2333

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016